Bidetová baterie OMNIRES ART DECO – AD5120

Hledáte bidetovou baterii a chtěli by jste krásný produkt za rozumnou cenu? Bidetová baterie Omnires Art Deco do této kategorie rozhodně patří.... více informací »
Bidetová baterie OMNIRES ART DECO - AD5120
Značka: OMNIRES
5 215 Kč
DO OBCHODU
Hledáte bidetovou baterii a chtěli by jste krásný produkt za rozumnou cenu? Bidetová baterie Omnires Art Deco do této kategorie rozhodně patří....

Hledáte bidetovou baterii a chtěli by jste krásný produkt za rozumnou cenu? Bidetová baterie Omnires Art Deco do této kategorie rozhodně patří. Neobvyklý design, rozumná cena, a to v še doplněno kvalitním zpracováním.

Parametry:
– výtok hubice: 11,5 cm
– výška výdeje vody: 8,5 cm
– celková výška baterie: 14,3 cm
– v těle není otvor pro automatickou zástrčku
– určeno k montáži se zástrčkou pro kliknutí
– barva: chrom Oblíbený a akční produkt jde nakoupit právě zde tu na našem webu ve známé sekci koupelnové baterie. Nyní najdete zlevněné výrobky z této sekce ve výprodejové akci! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další kousky od dodavatele OMNIRES. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce OMNIRES pro své zákazníky prodává velmi kvalitní výrobky

Tento unikátní produkt Bidetová baterie OMNIRES ART DECO - AD5120 od našeho výrobce OMNIRES snadno pořídíte bezpečně online za super cenu. Cenově vychází na 5 215 Kč.