Bidetová baterie OMNIRES ARMANCE -AM5221 ORB

Omnires Armance přináší dokonalý produkt. Bidetová baterie je ztělesněním estetiky a kvality. Baterie prodávaná v sadě s automatickou zátkou nebo... více informací »
Bidetová baterie OMNIRES ARMANCE -AM5221 ORB
Značka: OMNIRES
9 805 Kč
DO OBCHODU
Omnires Armance přináší dokonalý produkt. Bidetová baterie je ztělesněním estetiky a kvality. Baterie prodávaná v sadě s automatickou zátkou nebo...

Omnires Armance přináší dokonalý produkt. Bidetová baterie je ztělesněním estetiky a kvality. Baterie prodávaná v sadě s automatickou zátkou nebo zástrčkou pro kliknutí

Parametry:
– výtok hubice: 13 cm
– výška výdeje vody: 9 cm
– celková výška baterie: 16 cm
– barva: starožitná měď (ORB)

Produkce povlaku byla vytvořena technologií PVD, která byla použita mimo jiné ve výrobě zdravotnického zařízení. Povlak PVD je charakterizován vysokou hladkostí a odolností proti mechanickému poškození. Hodně žádaný kousek Bidetová baterie OMNIRES ARMANCE -AM5221 můžete nakoupit právě zde tu na stránkách umístěný v sekci koupelnové baterie! Nyní získáte nové produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu!

Tento kvalitní kousek Bidetová baterie OMNIRES ARMANCE -AM5221 ORB od naší známé značky OMNIRES snadno najdete právě nyní skutečně výhodně. Aktuálně v akci za 9 805 Kč.