Bidetová baterie MEXEN chrom

Tato klasicky vypadající bidetová baterie se díky svému univerzálnímu vzhledu bude hodit do každé koupelny. Značka Mexen se zaměřuje na kvalitu a... více informací »
Bidetová baterie MEXEN chrom
Značka: MEXEN
709 Kč
DO OBCHODU
Tato klasicky vypadající bidetová baterie se díky svému univerzálnímu vzhledu bude hodit do každé koupelny. Značka Mexen se zaměřuje na kvalitu a...

Tato klasicky vypadající bidetová baterie se díky svému univerzálnímu vzhledu bude hodit do každé koupelny. Značka Mexen se zaměřuje na kvalitu a moderní originální vzhled produktů.

Technické údaje

Materiál: Mosaz
Hlavice: Keramická
Perlátor: Ano
Barva: černá
Výška: 170 mm

Jedná se o pákovou bidetovou baterii. Bez termostatu.Kvalitní a oblíbený produkt jde získat mimo jiné tady na stránkách ve známé rubrice koupelnové baterie! Máme pro vás akční produkty ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás více produktů od výrobce MEXEN. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Bidetová baterie MEXEN chrom originál od značky MEXEN máte možnost získat zde ve výhodné akci. Produkt koupíte teď u nás za 709 Kč.