Bidetová baterie HANSGROHE TALIS SELECT S – 72291000

Bidetová baterie od společnosti Hansgrohe je zárukou moderního designu a kvalitního zpracování. Vaše koupelna se stane oázou. Parametry: průtok: 5... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE TALIS SELECT S - 72291000
Značka: HANSGROHE
8 345 Kč
DO OBCHODU
Bidetová baterie od společnosti Hansgrohe je zárukou moderního designu a kvalitního zpracování. Vaše koupelna se stane oázou. Parametry: průtok: 5...

Bidetová baterie od společnosti Hansgrohe je zárukou moderního designu a kvalitního zpracování. Vaše koupelna se stane oázou.

Parametry:
průtok: 5 l/ min
keramická kartuše
nastavitelné omezení teploty
odtoková souprava Push-Open G 1¼
vhodná pro průtokové ohřívače vody
rozměr přívodů: DN15

obsahuje:
pákovou umyvadlovou baterii (# 72043000)
sadu ruční sprcha Bidette 1jet/ sprchový držák Porter’S s tlakovou sprchovou hadicí 1,60 m (# 32128000)

Technologie Select
Jedním stisknutím změníte typ proudu či druh sprchy.

Technologie QuickClean
Neradi uklízíte? QuickClean od Hansgrohe Vám okamžitě usnadní odstranit nečistotu a usazeniny vodního kamene z baterií a sprch. Pružné silikonové nopky se o to postarají.

Technologie EcoSmart
Hansgrohe sprchy a baterie vybavené technologií EcoSmart spotřebovávají o 60% méně vody než běžné produkty – bez ztráty komfortu. Takže můžete snížit spotřebu vody a náklady za energii a uchovávat tak cenné zdroje.

Technologie AirPower
Sprchová technologie AirPower od Hansgrohe mísí vodu se vzduchem. Dopřejte si příjemný perlivý pocit AirPower na Vaší pokožce a zároveň šetřete vodu. Voda obohacená vzduchem vytváří velké plné měkké kapky. Díky tomu používáte vodu efektivněji.
Výjimečný produkt Bidetová baterie HANSGROHE TALIS SELECT můžete najít právě teď tady na našich stránkách zařazený v kategorii koupelnové baterie. Připravili jsme ostatní produkty z této populární sekce za super peníze! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce HANSGROHE. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Bidetová baterie HANSGROHE TALIS SELECT S - 72291000 od výrobce HANSGROHE dostanete právě zde extra se slevou! Nyní můžete mít za 8 345 Kč.