Bidetová baterie HANSGROHE TALIS S – 72290000

Hledáte bidetovou baterii a chcete, aby byla nejen moderní, ale také kvalitní? Hansgrohe Talis S splňuje oba požadavky. Parametry: průtok: 5 l/... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE TALIS S -  72290000
Značka: HANSGROHE
6 745 Kč
DO OBCHODU
Hledáte bidetovou baterii a chcete, aby byla nejen moderní, ale také kvalitní? Hansgrohe Talis S splňuje oba požadavky. Parametry: průtok: 5 l/...

Hledáte bidetovou baterii a chcete, aby byla nejen moderní, ale také kvalitní? Hansgrohe Talis S splňuje oba požadavky.

Parametry:
průtok: 5 l/ min
keramická kartuše
nastavitelné omezení teploty
odtoková souprava Push-Open G 1¼
vhodná pro průtokové ohřívače vody
rozměr přívodů: DN15

obsahuje:
pákovou umyvadlovou baterii 100 bez odtokové soupravy (# 72021000)
sadu ruční sprcha Bidette 1jet/ sprchový držák Porter’S s tlakovou sprchovou hadicí 1,60 m (# 32128000)

Technologie QuickClean
Neradi uklízíte? QuickClean od Hansgrohe Vám okamžitě usnadní odstranit nečistotu a usazeniny vodního kamene z baterií a sprch. Pružné silikonové nopky se o to postarají.

Technologie EcoSmart
Hansgrohe sprchy a baterie vybavené technologií EcoSmart spotřebovávají o 60% méně vody než běžné produkty – bez ztráty komfortu. Takže můžete snížit spotřebu vody a náklady za energii a uchovávat tak cenné zdroje.

Technologie AirPower
Sprchová technologie AirPower od Hansgrohe mísí vodu se vzduchem. Dopřejte si příjemný perlivý pocit AirPower na Vaší pokožce a zároveň šetřete vodu. Voda obohacená vzduchem vytváří velké plné měkké kapky. Díky tomu používáte vodu efektivněji.
Tento unikátní produkt Bidetová baterie HANSGROHE TALIS jde nakoupit bezstarostně tady na webu v populární kategorii koupelnové baterie! Pořiďte si unikátní výrobky z naší rubriky za super peníze! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás najdete další kvalitní kousky značky HANSGROHE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce HANSGROHE má vynikající zboží.

Tento exkluzivní produkt Bidetová baterie HANSGROHE TALIS S - 72290000 od společnosti s dlouholetou tradicí HANSGROHE lze nakoupit právě se slevou. Aktuálně za 6 745 Kč.