Bidetová baterie HANSGROHE TALIS E – 71729000

Máte baterie od Hasgrohe řady Talis a nyní uvažujete o pořízení bidetové baterie? Chcete mít baterie v jednom designu? Není nic snažšího než si... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE TALIS E - 71729000
Značka: HANSGROHE
6 535 Kč
DO OBCHODU
Máte baterie od Hasgrohe řady Talis a nyní uvažujete o pořízení bidetové baterie? Chcete mít baterie v jednom designu? Není nic snažšího než si...

Máte baterie od Hasgrohe řady Talis a nyní uvažujete o pořízení bidetové baterie? Chcete mít baterie v jednom designu? Není nic snažšího než si vybrat bidetovou baterii Hansgrohe Talis. Vaše koupelna bude v každém směru dokonalá.

Parametry:
průtok: 5 l/ min
keramická kartuše
nastavitelné omezení teploty
odtoková souprava Push-Open G 1¼
vhodná pro průtokové ohřívače vody
rozměr přívodů: DN15

Technologie QuickClean
Neradi uklízíte? QuickClean od Hansgrohe Vám okamžitě usnadní odstranit nečistotu a usazeniny vodního kamene z baterií a sprch. Pružné silikonové nopky se o to postarají.

Technologie EcoSmart
Hansgrohe sprchy a baterie vybavené technologií EcoSmart spotřebovávají o 60% méně vody než běžné produkty – bez ztráty komfortu. Takže můžete snížit spotřebu vody a náklady za energii a uchovávat tak cenné zdroje.

Technologie AirPower
Sprchová technologie AirPower od Hansgrohe mísí vodu se vzduchem. Dopřejte si příjemný perlivý pocit AirPower na Vaší pokožce a zároveň šetřete vodu. Voda obohacená vzduchem vytváří velké plné měkké kapky. Díky tomu používáte vodu efektivněji.
Tento kvalitní a žádaný výrobek Bidetová baterie HANSGROHE TALIS je k získání ještě tady u nás v oblíbené sekci koupelnové baterie! Najděte si podobné kusy z této sekce za zcela nejnižší cenu! Výrobce HANSGROHE má ve stále nabídkce vynikající zboží. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce více skvělých produktů značky HANSGROHE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kousek Bidetová baterie HANSGROHE TALIS E - 71729000 od kvalitního výrobce HANSGROHE jednoduše můžete získat momentálně za akční cenu! Levně za cenu 6 535 Kč.