Bidetová baterie HANSGROHE TALIS E – 71721000

Bidetová baterie Hansgrohe Talis E s odtokovou soupravou push-open má dokonalé tvary a perfektní zpracování. Parametry: perlátor s kulovým... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE TALIS E - 71721000
Značka: HANSGROHE
4 375 Kč
DO OBCHODU
Bidetová baterie Hansgrohe Talis E s odtokovou soupravou push-open má dokonalé tvary a perfektní zpracování. Parametry: perlátor s kulovým...

Bidetová baterie Hansgrohe Talis E s odtokovou soupravou push-open má dokonalé tvary a perfektní zpracování.

Parametry:
perlátor s kulovým kloubem
normální proud
průtok: 5 l/ min
keramická kartuše
nastavitelné omezení teploty
s odtokovou soupravou Push-Open
vhodná pro průtokové ohřívače vody
rozměr přívodů: DN15

Technologie ComfortZone
Velkorysé velikosti, inovativní technologie, intuitivní ovládání. Význačný design, vysoké bezpečnostní standardy a zvýšený komfort: Hansgrohe baterie s touto známkou rozšiřují Vaši ComfortZone.

Technologie QuickClean
Neradi uklízíte? QuickClean od Hansgrohe Vám okamžitě usnadní odstranit nečistotu a usazeniny vodního kamene z baterií a sprch. Pružné silikonové nopky se o to postarají.

Technologie AirPower
Sprchová technologie AirPower od Hansgrohe mísí vodu se vzduchem. Dopřejte si příjemný perlivý pocit AirPower na Vaší pokožce a zároveň šetřete vodu. Voda obohacená vzduchem vytváří velké plné měkké kapky. Díky tomu používáte vodu efektivněji.
Designový kousek Bidetová baterie HANSGROHE TALIS E – 71721000 můžete sehnat ještě na našem webu v populární kategorii koupelnové baterie. Mrkněte na jiné produkty z této oblíbené rubriky za outletovou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na více skvělých kousků od výrobce HANSGROHE. Najdete je níže na této stránce.

Designový výrobek Bidetová baterie HANSGROHE TALIS E - 71721000 od značky se skvělou pověstí HANSGROHE můžete získat právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně teď u nás za 4 375 Kč.