Bidetová baterie HANSGROHE TALIS E – 71720000

Hasgrohe Talis je bidetovou baterií s odtokovou soupravou s táhlem. Dokonalé spojení elegance a kvality. Parametry: perlátor s kulovým... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE TALIS E -  71720000
Značka: HANSGROHE
4 375 Kč
DO OBCHODU
Hasgrohe Talis je bidetovou baterií s odtokovou soupravou s táhlem. Dokonalé spojení elegance a kvality. Parametry: perlátor s kulovým...

Hasgrohe Talis je bidetovou baterií s odtokovou soupravou s táhlem. Dokonalé spojení elegance a kvality.

Parametry:
perlátor s kulovým kloubem
normální proud
průtok: 5 l/ min
keramická kartuše
nastavitelné omezení teploty
odtoková souprava s táhlem G 1¼
vhodná pro průtokové ohřívače vody
rozměr přívodů: DN15

Technologie ComfortZone
Velkorysé velikosti, inovativní technologie, intuitivní ovládání. Význačný design, vysoké bezpečnostní standardy a zvýšený komfort: Hansgrohe baterie s touto známkou rozšiřují Vaši ComfortZone.

Technologie QuickClean
Neradi uklízíte? QuickClean od Hansgrohe Vám okamžitě usnadní odstranit nečistotu a usazeniny vodního kamene z baterií a sprch. Pružné silikonové nopky se o to postarají.

Technologie AirPower
Sprchová technologie AirPower od Hansgrohe mísí vodu se vzduchem. Dopřejte si příjemný perlivý pocit AirPower na Vaší pokožce a zároveň šetřete vodu. Voda obohacená vzduchem vytváří velké plné měkké kapky. Díky tomu používáte vodu efektivněji.

Tento vynikající produkt Bidetová baterie HANSGROHE TALIS E - 71720000 od odblíbeného výrobce HANSGROHE můžete dostat právě teď u nás za zcela nejnižší cenu! Teď v akci 4 375 Kč.