Bidetová baterie HANSGROHE TALIS CLASSIC – 14120000

Bidetová baterie Hansgrohe Talis Classic s odtokovou sooupravou s táhlem. Moderní desgin, kvalitní zpracování - i ti nejnáročnějsí uživatelé budou... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE TALIS CLASSIC -  14120000
Značka: HANSGROHE
6 895 Kč
DO OBCHODU
Bidetová baterie Hansgrohe Talis Classic s odtokovou sooupravou s táhlem. Moderní desgin, kvalitní zpracování - i ti nejnáročnějsí uživatelé budou...

Bidetová baterie Hansgrohe Talis Classic s odtokovou sooupravou s táhlem. Moderní desgin, kvalitní zpracování – i ti nejnáročnějsí uživatelé budou spokojení.

Technické parametry
perlátor s kulovým kloubem
s pevným výtokem
normální proud
průtokové množství: 7,2 l/min
keramická kartuše
nastavitelné omezení teploty
odtoková souprava s táhlem G 1¼
vhodné pro průtokový ohřívač Tento skvělý produkt Bidetová baterie HANSGROHE TALIS CLASSIC – jde koupit již dnes tu v sekci koupelnové baterie. Získejte nové produkty z této rubriky ve slevě! To však není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od značky HANSGROHE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený produkt Bidetová baterie HANSGROHE TALIS CLASSIC - 14120000 od skvělého výrobce HANSGROHE jednoduše naleznete v naší nabídce v bezva akci! Výhodně za skvělou cenu 6 895 Kč.