Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA – 15275400

HANSGROHE PURAVIDA umyvadlová baterie s bidetovou sprchou v provedení bílá/chrom. Díky této baterii získá vaše koupelna moderní akcent. Sada... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA  - 15275400
Značka: HANSGROHE
14 085 Kč
DO OBCHODU
HANSGROHE PURAVIDA umyvadlová baterie s bidetovou sprchou v provedení bílá/chrom. Díky této baterii získá vaše koupelna moderní akcent. Sada...

HANSGROHE PURAVIDA umyvadlová baterie s bidetovou sprchou v provedení bílá/chrom. Díky této baterii získá vaše koupelna moderní akcent.

Sada obsahuje:
– ruční sprchu Bidette 1,60 m
– páková baterie PuraVida
Parametry:
– rozměr: DN15
– barva: bílá-chrom
– keramická kartuše
– nastavitelné omezení teploty
– průtokové množství: 5 l/min
– odtoková souprava Push-Open
– vhodná pro průtokové ohřívače

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže a mohli jej zakončit příjemnou relaxací.
Kvalitní a oblíbený výrobek Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA – pořídíte bezstarostně tu na našem webu umístěný v sekci koupelnové baterie! Nyní můžete najít kvalitní produkty z této populární kategorie za parádní cenu. Přední výrobce HANSGROHE dlouhodobě prodává špičkové výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob. Náš sortiment je široký, u nás najdete další prověřené produkty od dodavatele HANSGROHE. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kousek Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA - 15275400 od této skvělé značky HANSGROHE je k získání zde nyní napořád výhodně. Pouze nyní za 14 085 Kč.