Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA – 15270400

HANSGROHE PURAVIDA páková bidetová baterie s odtokovou soupravou s táhlem v provedení bílá/chrom. Vaše koupelna bude jedním slovem:... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA  -  15270400
Značka: HANSGROHE
13 445 Kč
DO OBCHODU
HANSGROHE PURAVIDA páková bidetová baterie s odtokovou soupravou s táhlem v provedení bílá/chrom. Vaše koupelna bude jedním slovem:...

HANSGROHE PURAVIDA páková bidetová baterie s odtokovou soupravou s táhlem v provedení bílá/chrom. Vaše koupelna bude jedním slovem: dokonalá.

Parametry:
– odtoková souprava s táhlem G 1
– rozměr přívodů DN15
– barva: bílá/chrom
– keramická kartuše typu Joystick
– tvarovač proudu s kulovým kloubem
– omezení průtok: 7,2 l/min
– vhodná pro průtokové ohřívače

Nová smyslnost v koupelně se nazývá PuraVida. Jedinečný emocionální design koupelen PuraVida je řadou značky Hansgrohe a svou formou a funkcí přitom sahá daleko do budoucnosti. Za své inovativní prvky a skulpturální vzhled PuraVida vyhrává.
Tento levný kousek Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA – 15270400 můžete najít přímo tady na stránkách ve známé kategorii koupelnové baterie! Prozkoumejte další výrobky z této známé kategorie snadno online. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od dodavatele HANSGROHE. Najdete je níže na této stránce.

Designový produkt Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA - 15270400 originál od výrobce HANSGROHE dostanete právě ve výprodejové akci! Právě nyní za 13 445 Kč.