Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA – 15270000

HANSGROHE PURAVIDA páková bidetová baterie s odtokovou soupravou s táhlem. Nová smyslnost v koupelně se nazývá PuraVida. Jedinečný emocionální... více informací »
Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA  -  15270000
Značka: HANSGROHE
13 445 Kč
DO OBCHODU
HANSGROHE PURAVIDA páková bidetová baterie s odtokovou soupravou s táhlem. Nová smyslnost v koupelně se nazývá PuraVida. Jedinečný emocionální...

HANSGROHE PURAVIDA páková bidetová baterie s odtokovou soupravou s táhlem. Nová smyslnost v koupelně se nazývá PuraVida. Jedinečný emocionální design koupelen PuraVida je řadou značky Hansgrohe a svou formou a funkcí přitom sahá daleko do budoucnosti. Za své inovativní prvky a skulpturální vzhled PuraVida vyhrává.

Parametry:
– odtoková souprava s táhlem G 1
– rozměr přívodů DN15
– barva: chrom
– keramická kartuše typu Joystick
– tvarovač proudu s kulovým kloubem
– omezení průtok: 7,2 l/min
– vhodná pro průtokové ohřívače
Diskontní kousek Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA – je k získání bez problémů tady a teď na našem webu v kategorii koupelnové baterie! Nyní pořídíte parádní produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci. V očích zákazníků populární výrobce HANSGROHE vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní sortiment Však to vidíte sami. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele HANSGROHE. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní kousek Bidetová baterie HANSGROHE PURAVIDA - 15270000 od skvělé a známé značky HANSGROHE pohodlně pořídíte u nás právě trvale výhodně. Právě lze objednat jen za 13 445 Kč.