Bestway Vířivý bazén Lay-Z-Spa Tahiti AirJet, 180 x 66 cm

Není nic víc uvolňujícího než se ponořit do teplé bublinkové vody přímo na vaší zahradě. Vířivka poskytuje uklidňující masážní... více informací »
Bestway Vířivý bazén Lay-Z-Spa Tahiti AirJet
Značka: Bestway
13 999 Kč
DO OBCHODU
Není nic víc uvolňujícího než se ponořit do teplé bublinkové vody přímo na vaší zahradě. Vířivka poskytuje uklidňující masážní...

Není nic víc uvolňujícího než se ponořit do teplé bublinkové vody přímo na vaší zahradě. Vířivka poskytuje uklidňující masážní zážitek až pro 4 osoby. Systém AirJet je vybaven 120 tryskami, které uvolňují bubliny ze spodní části vířivky a vytvářejí teplé, bublající prostředí horké vany.Nafukovací stěny této lázně jsou vyrobeny z odolného materiálu DuraPlus odolného proti propíchnutí, který zabraňuje poškození a zachovává si tvar bez ohledu na to, kolikrát je nafouknut a vypuštěn. Obsažená funkce automatického ohřevu Freeze Shield zabraňuje zamrznutí vnitřních komponentů při nižších teplotách a zajišťuje tak, že si můžete svou vířivku užívat rok co rok. Digitální panel pro ovládání vířivky a čerpadla s integrovaným filtračním systémem zahrnuje držáky nápojů a je přístupný z vířivky. Energeticky úsporný časovačem řízený systém vyhřívání. Vyhřívání vířivky lze naprogramovat až 40 dní předem pro budoucí použití.Technické parametry:

dávkovač chemikálií ChemConnect zajišťuje stabilní koncentraci chloru ve vířivce
sedmibarevné osvětlení LED na 3xAAA baterie (nejsou součástí dodávky)
zesílený kryt s bezpečnostními uzamykacími sponami
kapacita: 2–4 dospělé osoby
kapacita vody (80 %): 669 l
rozměr po nafouknutí: 1,80 m x 66 cm
vnitřní rozměr: 1,32 m
hmotnost naplněného výrobku: 696 kg
vlastní průtok vody: 1 325 litrů/h
systém ohřívání: cca. 1,5-2,0 °C//h
max. tepelný výkon: 40 °C
hmotnost netto: 27 kg
maximální hloubka vody: 52 cmObsah balení:

1x vířivka
1x kryt bazénu
1x čerpadlo vířivky
1x vložka filtru (VI)
1x dávkovač chemikálií ChemConnect
1x osvětlení LED
1x sada pro opravy
1x systém AirJet
návod
Oblíbený a akční produkt Bestway Vířivý bazén Lay-Z-Spa Tahiti AirJet, 180 x 66 lze koupit taky tady na našem webu zařazený v rubrice bazény! Nyní můžete koupit zlevněné produkty z této kategorie za internetové ceny! Věhlasný dodavatel Bestway pro své zákazníky prodává velmi kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Velmi prodávaný produkt Bestway Vířivý bazén Lay-Z-Spa Tahiti AirJet, 180 x 66 cm od této skvělé značky Bestway snadno můžete získat v naší internetové nabídce téměř zdarma! Na našich stránkách za 13 999 Kč.