Bellatex vlněná deka Alpaka DUO patchwork, 155 x 200 cm

Jedinečná kolekce z exkluzivní vlny z lamy Alpaca (10 %), zvířete chovaného hlavně v oblasti And v Peru a Bolívii a z vlny ovcí Meríno (90 %).... více informací »
Bellatex vlněná deka Alpaka DUO patchwork
Značka: Bellatex
4 599 Kč
DO OBCHODU
Jedinečná kolekce z exkluzivní vlny z lamy Alpaca (10 %), zvířete chovaného hlavně v oblasti And v Peru a Bolívii a z vlny ovcí Meríno (90 %)....

Jedinečná kolekce z exkluzivní vlny z lamy Alpaca (10 %), zvířete chovaného hlavně v oblasti And v Peru a Bolívii a z vlny ovcí Meríno (90 %). Vlněná deka je velmi pružná a roztažitelná, má vynikající tepelné vlastnosti. Vlněná DUO deka je složena ze dvou samostatných přikrývek. Díky tomuto složení vzniká uvnitř přikrývek vzduchová kapsa, která podpoří již tak vysoké tepelné a izolační vlastnosti. Samostatné přikrývky jsou k sobě spojené olemováním. Vlněná deka Alpaka DUO je lehká, nepropouští vodu a její obsah lanolínu znamená, že má také antialergický účinek. K této dece doporučujeme vlněný polštář, který najdete v kategorii zdravotních polštářů.
Levný produkt Bellatex vlněná deka Alpaka DUO patchwork, 155 lze nakoupit lehce tu na webu v kategorii přikrývky! Nyní si můžete pořídit ještě další kousky z této známé sekce za báječnou cenu. Významný výrobce Bellatex pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní produkty. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další prověřené produkty značky Bellatex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Bellatex vlněná deka Alpaka DUO patchwork, 155 x 200 cm značky Bellatex můžete nakoupit momentálně na webu v akci! Akční ceny již od 4 599 Kč.