Bellatex Kusový koberec Italský stůl 3D, 80 x 120 cm

Koberec, který okouzlí svým fototiskem s pestrými barvami. Z jedné strany je fototisk z druhé strany protiskluzový latexový nátěr. Má široké... více informací »
Bellatex Kusový koberec Italský stůl 3D
Značka: Bellatex
579 Kč
DO OBCHODU
Koberec, který okouzlí svým fototiskem s pestrými barvami. Z jedné strany je fototisk z druhé strany protiskluzový latexový nátěr. Má široké...

Koberec, který okouzlí svým fototiskem s pestrými barvami. Z jedné strany je fototisk z druhé strany protiskluzový latexový nátěr. Má široké praktické využití v každé domácnosti,na chatě či chalupě. Snadná údržba, lze prát v automatické pračce na šetrný prací program. Nepoužívat avivážní prostředky. Vysoce kvalitní produkt Bellatex Kusový koberec Italský stůl 3D, 80 x máte možnost sehnat lehce tady na webu zařazený v sekci koberce a koberečky. Nyní si můžete pořídit akční produkty z této známé rubriky za báječnou cenu! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od značky Bellatex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený kousek Bellatex Kusový koberec Italský stůl 3D, 80 x 120 cm od populárního výrobce Bellatex pohodlně seženete zrovna dneska téměř zdarma! Cena již od 579 Kč.