Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka světle zelená, 140 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho jemnosti a... více informací »
Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka světle zelená
Značka: Bellatex
469 Kč
DO OBCHODU
Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho jemnosti a...

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Bavlněné jersey prostěradlo si zamilujete díky jeho jemnosti a prodyšnosti materiálu. Výhodou je i snadná údržba. Prostěradla jsou opatřena gumou všitou v tunýlku.
Zcela unikátní produkt Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka světle zelená, 140 x 200 cm máte možnost sehnat bez obtíží tady u nás umístěný v sekci prostěradla. Nyní si můžete vybrat další kusy ze zmíněné rubriky za výhodné peníze. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další skvělé kousky od dodavatele Bellatex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kus Bellatex Jersey prostěradlo Kamilka světle zelená, 140 x 200 cm s pečetí kvality od značky Bellatex je k získání bezpečně online napořád výhodně. Cena již od 469 Kč.