BANQUET Sada nůžek pro domácnost CULINARIA, 3 ks, černá/červená

3dílná sada nůžek najde uplatnění v každé domácnosti. Praktická sada obsahuje dvoje větší a jedny menší nůžky. Nůžky jsou vyrobeny z... více informací »
BANQUET Sada nůžek pro domácnost CULINARIA
Značka: Banquet
139 Kč
DO OBCHODU
3dílná sada nůžek najde uplatnění v každé domácnosti. Praktická sada obsahuje dvoje větší a jedny menší nůžky. Nůžky jsou vyrobeny z...

3dílná sada nůžek najde uplatnění v každé domácnosti. Praktická sada obsahuje dvoje větší a jedny menší nůžky. Nůžky jsou vyrobeny z kvalitní oceli, kterou lze ostřit a zaručuje dlouhou životnost i použitelnost nůžek. Komfortní rukojeť zajišťuje bezpečné použití. Sada obsahuje:

1x nůžky o délce 14 cm
1x nůžky o délce 21 cm
1x nůžky o délce 24 cm Tento výjimečný produkt lze získat nyní tady na webu v populární kategorii kuchyňské nože. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této populární sekce za parádní cenu. Tato vyjímečná značka Banquet představuje velmi kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento diskontní produkt BANQUET Sada nůžek pro domácnost CULINARIA, 3 ks, černá/červená od skvělé a známé značky Banquet snadno získáte tady teď za super cenu. Za bezkonkureční cenu 139 Kč.