Banquet Keramická dóza s klip uzávěrem Red Poppy, 750 ml

Praktická keramická dóza je výborná nejen na skladování nejrůznějších potravin, nebo drobností, ale táké jako originální doplněk do vaší... více informací »
Banquet Keramická dóza s klip uzávěrem Red Poppy
Značka: Banquet
249 Kč
DO OBCHODU
Praktická keramická dóza je výborná nejen na skladování nejrůznějších potravin, nebo drobností, ale táké jako originální doplněk do vaší...

Praktická keramická dóza je výborná nejen na skladování nejrůznějších potravin, nebo drobností, ale táké jako originální doplněk do vaší kuchyně nebo jídelny. Lze mýt v myčce nádobí, ale pro zachování dokonalého vzhledu doporučujeme mýt v ruce.Užijte si kouzlo léta a rozkvetlých vlčích máků po celý rok. Kolekce Red Poppy v energické červené barvě přináší oživení pro každý jídelní stůl. Oblíbený motiv přinese vaší kuchyni radost i pohodovou atmosféru venkova. Celou kolekci Red Poppy naleznete ZDE.
Levný produkt Banquet Keramická dóza s klip uzávěrem Red Poppy, 750 jde pořídit právě zde tu na webu v oblíbené sekci mísy a misky. Prozkoumejte zlevněné výrobky ve zmíněné kategorii za výhodné peníze.

Unikátní a oblíbený kousek Banquet Keramická dóza s klip uzávěrem Red Poppy, 750 ml od známého výrobce Banquet můžete koupit zrovna dnes za výprodejovou cenu! Zrovna nyní za cenu 249 Kč.