Avord Botník ANTONIO 60 cm bílý

Botník je nepostradatelným kusem nábytku v každé předsíni. Botník ANTONIO svou funkci splní nejen po praktické stránce, ale také po té estetické.... více informací »
Avord Botník ANTONIO 60 cm bílý
Značka: Avord
2 249 Kč
DO OBCHODU
Botník je nepostradatelným kusem nábytku v každé předsíni. Botník ANTONIO svou funkci splní nejen po praktické stránce, ale také po té estetické....

Botník je nepostradatelným kusem nábytku v každé předsíni. Botník ANTONIO svou funkci splní nejen po praktické stránce, ale také po té estetické. Díky hloubce pouhých 28,5 cm zabere málo místa. Bude tedy ideální i do malých předsíní. Pohodlné používání garantují chytře řešená výklopná dvířka, za kterýma se ukrývají dvě praktické přihrádky. Botník je vyrobený z kvalitní laminované desky a jeho hrany jsou zesílené ABS materiálem.

Specifikace produktu
Materiál: laminovaná deska o tloušťce 16 mm
Materiál hran: ABS
Barva: bílá
Povrchová úprava: mat
Váha: 29 kg
Počet dvířek: 3
Montáž: určeno k vlastní montáži

Rozměry produktu
Délka: 60 cm
Hloubka: 28,5 cm
Výška: 113 cm

Podívejte se i na další produkty ANTONIO.Oblíbený produkt jde získat právě teď tady u nás ve známé rubrice botníky. Nyní můžete získat zlevněné produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu!

Zcela unikátní produkt Avord Botník ANTONIO 60 cm bílý od známé značky Avord lze nakoupit zde za super peníze! Levně za cenu 2 249 Kč.