AmeliaHome Osuška Plano bordó, 70 x 140 cm, 70 x 140 cm

Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška s barevným proužkem, která je savá a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální... více informací »
AmeliaHome Osuška Plano bordó
Značka: 4Home
239 Kč
DO OBCHODU
Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška s barevným proužkem, která je savá a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální...

Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška s barevným proužkem, která je savá a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají osušce jemnost a odolnost. Osuška dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je osuška savější. Osuška s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost. Osuška nemá poutko pro zavěšení.
Akční produkt máte možnost koupit právě teď tu v oblíbené sekci ručníky! Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu! To není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další prověřené produkty značky 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt AmeliaHome Osuška Plano bordó, 70 x 140 cm, 70 x 140 cm od výrobce se skvělou pověstí 4Home jednoduše získáte zde teď právě trvale výhodně. Akční cena od 239 Kč.