www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Ak furniture Taburet Lili s úložným prostorem růžový

Vynikající výrobek Ak furniture Taburet Lili s úložným prostorem růžový pocházející od značky Ak furniture pohodlně nakoupíte v aktuální nabídce za outletovou cenu! Nyní můžete mít za 905 Kč.
EAN: 5907512212141
Ak furniture Taburet Lili s úložným prostorem růžový

Vítejte v království odpočinku s tímto růžovým klenotem – taburetem Lili s úložným prostorem! Nejenže přináší elegantní dotek do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice, ale také se stává tím nejlepším společníkem pro unavené nohy. Po celodenním putování se můžete zabalit do měkkého objetí tohoto taburetu vyrobeného z jemného veluru a ponořit se do okouzlujícího světa relaxace.

Jeho konstrukce z kovu zajišťuje nejen pevnost, ale i stylový vzhled, který dodá vašemu interiéru šmrnc. Taburet ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci elegance a praktičnosti. A co víc, s maximálním zatížením 90 kg je připraven podpořit vaše chvíle odpočinku. Tento šikovný taburet skrývá víc než jen pohodlí. Díky úložnému prostoru vám nabízí i možnost ukládat drobnosti a tajemství, čímž se stává skvělým spojením elegance a praktičnosti.

Specifikace produktu:

Maximální zatížení: 90 kg
Úložný prostor
Materiál: velur
Moderní design