www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Ak furniture Knihovna R 60 cm CLP bílá/grafitová

Velmi žádaný produkt Ak furniture Knihovna R 60 cm CLP bílá/grafitová od přední společnosti Ak furniture máte možnost najít právě teď u nás až neuvěřitelně levně! Akční cena již od 3 639 Kč.
EAN: 5907504384320
Ak furniture Knihovna R 60 cm CLP bílá/grafitová
Ověřit dostupnost
Značka: Ak furniture
3 639

Knihovna CLP je perfektní pro vybavení například moderních kanceláří. Do polic se vejdou jak pořadače s dokumenty, tak archivační krabice nebo papír do tiskárny. Do zásuvky se vejdou náhradní děrovačky, kancelářské sponky nebo formuláře na faktury. Nejen, že tento výrobek můžeme umístit do kanceláře, ale i do domácích pracoven, studentských pokojů nebo obývacího pokoje. Nábytek je odolný proti mechanickému poškození a působí velmi esteticky, ať už se nachází kdekoliv.

Tato kancelářská knihovna je vybavena šatní skříní o výšce 180 cm a šířce 60 cm. Nábytek má výklopná dvířka, za kterými jsou 4 prostorné police. Díky 3 montážním otvorům, je lze libovolně konfigurovat. Další vymožeností je prostorná zásvuka, která je položena na moderních válečkových vedeních. Čela nábytku jsou vyrobena v elegantní šedé barvě, zatímco je korpus v barvě bílé.

Specifikace produktu:

Materiály: laminovaná deska, ABS
Vhodná do: kanceláře, domácích pracoven, studentských pokojů nebo obývacího pokoje
Odolnost proti mechanickému poškození
Výklopné dvířka, 4 prostorné police
Dvoubarevná kombinace

Rozměry:

Výška: 180 cm
Šířka: 60,4 cm
Hloubka: 35,8 cm