Addo Set pro malé princezny, modrá, 25 x 35 x 5,5 cm

Se setem pro malé princezny bude každá dívka připravena na jakoukoli královskou příležitost. Boty, prsten, náušnice, korunka a jiskřivá hůlka... více informací »
Addo Set pro malé princezny
Značka: 4Home
239 Kč
DO OBCHODU
Se setem pro malé princezny bude každá dívka připravena na jakoukoli královskou příležitost. Boty, prsten, náušnice, korunka a jiskřivá hůlka...

Se setem pro malé princezny bude každá dívka připravena na jakoukoli královskou příležitost. Boty, prsten, náušnice, korunka a jiskřivá hůlka zajistí spoustu zábavy. Rozměr jedné boty cca: 19,8 x 7 x 5 cm. Rozměr balení: 25 x 35 x 5,5 cm.
Akční produkt máte možnost najít bezstarostně tu na webu zařazený v rubrice dřevěné hračky. Mrkněte na skvělé kusy ve zmíněné kategorii za výborné peníze. Věhlasná značka 4Home nabízí vynikající sortiment. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další zboží od výrobce 4Home. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Addo Set pro malé princezny, modrá, 25 x 35 x 5,5 cm od společnosti s předním postavením na trhu 4Home je k sehnání právě dnes se slevou. V akci od 239 Kč.