Actona Sada dvou konferenčních stolků Alisma mramor bílá/zlatá

Specifikace produktu: Styl glamour Desky stolu z vrstveného skla Dýha imitující mramorový vzor Kovová konstrukce Zlaté zbarvení nohou Odolná a... více informací »
Actona Sada dvou konferenčních stolků Alisma mramor bílá/zlatá
Značka: Actona
3 845 Kč
DO OBCHODU
Specifikace produktu: Styl glamour Desky stolu z vrstveného skla Dýha imitující mramorový vzor Kovová konstrukce Zlaté zbarvení nohou Odolná a...

Specifikace produktu:

Styl glamour
Desky stolu z vrstveného skla
Dýha imitující mramorový vzor
Kovová konstrukce
Zlaté zbarvení nohou
Odolná a stabilní struktura

Podívejte se i na jiné konferenční stolky ze série Alisma.

Sada dvou konferenčních stolků Alisma je dokonalým řešením pro milovníky glamour stylu. Tyto elegantní stoly jsou vyrobeny z vrstveného skla a kovového rámu, díky kterému jsou odolné jak proti nečistotám, tak proti poškození. Dýha desek stolu napodobuje přirozený vzor mramoru, a proto je stůl Alisma vhodný do moderního interiéru. Sada stolů Alisma nabízí mnoho možností uspořádání. Díky dvěma různým velikostem je lze skládat dohromady, na sebe a v případě potřeby prodloužit, nebo samostatně jako dva zcela oddělené kusy nábytku.

Rozměry:
Výška: Vysoký stůl: 50 cm, nízký stůl: 42 cm
Šířka: Vysoký stůl: 45 cm, nízký stůl: 35 cm
Hloubka: Vysoký stůl: 45 cm, nízký stůl: 35 cm Unikátní a oblíbený produkt pořídíte přímo tady na stránkách v sekci konferenční stolky. Připravili jsme pro vás nové produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci! To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se také na další kousky od dodavatele Actona. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kus Actona Sada dvou konferenčních stolků Alisma mramor bílá/zlatá od známé značky Actona lze získat v naší internetové nabídce za nejnižší cenu! V současnosti pořídíte za cenu 3 845 Kč.