Actona Jídelní stůl Century bělený dub

Specifikace produktu: Skandinávský styl Materiál: dřevo a MDF deska Barva: bělený dub Rovné nohy Tvar stolu: obdélníkový Podívejte se i na... více informací »
Actona Jídelní stůl Century bělený dub
Značka: Actona
18 645 Kč
DO OBCHODU
Specifikace produktu: Skandinávský styl Materiál: dřevo a MDF deska Barva: bělený dub Rovné nohy Tvar stolu: obdélníkový Podívejte se i na...

Specifikace produktu:

Skandinávský styl
Materiál: dřevo a MDF deska
Barva: bělený dub
Rovné nohy
Tvar stolu: obdélníkový

Podívejte se i na další produkty ze série Century.

Jídelní stůl Century se vyznačuje minimalistickou formou a praktičností. Nábytek bude skvěle vypadat ve skandinávských interiérech, ale díky vhodnému uspořádání zapadne i do moderní atmosféry. Stůl Century je vyroben ze dřeva a MDF potažený dubovou dýhou. Tyto materiály jsou trvanlivé, snadno se čistí a jsou odolné vůči skvrnám. Nábytek je velmi praktický. Díky své velikosti pojme až 8 osob.

Rozměry:
Výška: 75,3 cm
Šířka: 200 cm
Hloubka: 100 cm
Kvalitní a levný produkt máte možnost sehnat teď na našem webu zařazený v kategorii jídelní stoly. Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky ve zmíněné sekci za příznivou cenu! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele Actona. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Actona Jídelní stůl Century bělený dub od značky se zárukou kvality Actona je k získání online skutečně výhodně! Za bezkonkureční cenu 18 645 Kč.