Actona Jídelní stůl Amble černý mramor

Elegantní jídelní stůl Amble bude skvělou volbou do moderních interiérů. Černé nohy v kombinaci s deskou imitující mramor zaujmou na první pohled.... více informací »
Actona Jídelní stůl Amble černý mramor
Značka: Actona
4 835 Kč
DO OBCHODU
Elegantní jídelní stůl Amble bude skvělou volbou do moderních interiérů. Černé nohy v kombinaci s deskou imitující mramor zaujmou na první pohled....

Elegantní jídelní stůl Amble bude skvělou volbou do moderních interiérů. Černé nohy v kombinaci s deskou imitující mramor zaujmou na první pohled. Stůl Amble byl vyroben z kovu a melaminové desky, tyto materiály nejsou náchylné k mechanickému poškození, takže Vám stůl vydrží po celá léta.

Podívejte se i na jiné výrobky ze série Amble.

Specifikace produktu:

Deska vyrobena z laminované melaminové desky
Barva: černý mramor/černá
Materiál: melamin/kov

Rozměry:
Šířka: 110 cm
Hloubka: 110 cm
Výška: 75 cm
Hmotnost: 25 kg
Nosnost: 100 kg
Nejprodávanější kus můžete dostat již dnes tady na stránkách umístěný v rubrice jídelní stoly. Nyní můžete získat ještě jiné zboží z této rubriky za báječnou cenu! Tato značka Actona pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní výrobky. Podívejte se sami! To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další produkty od značky Actona. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Actona Jídelní stůl Amble černý mramor od oblíbené značky se zárukou kvality Actona jednoduše můžete najít zrovna dnes za výhodné peníze. Momentálně k dispozici za 4 835 Kč.