Actona Jídelní stůl A-Line bělený dub

Specifikace produktu: Skandinávský styl Materiál: dřevo a dubová dýha Barva: bělený dub Rovné nohy Tvar stolu: obdélníkový Podívejte se i... více informací »
Actona Jídelní stůl A-Line bělený dub
Značka: Actona
14 805 Kč
DO OBCHODU
Specifikace produktu: Skandinávský styl Materiál: dřevo a dubová dýha Barva: bělený dub Rovné nohy Tvar stolu: obdélníkový Podívejte se i...

Specifikace produktu:

Skandinávský styl
Materiál: dřevo a dubová dýha
Barva: bělený dub
Rovné nohy
Tvar stolu: obdélníkový

Podívejte se i na další výrobky ze série A-Line.

Jídelní stůl A-Line se vyznačuje skandinávskou formou a praktičností. Nábytek bude skvěle vypadat ve skandinávských interiérech, ale díky vhodnému uspořádání zapadne i do moderní atmosféry. Stůl A-Line je vyroben ze dřeva a potažen dubovou dýhou. Tyto materiály jsou trvanlivé, snadno se čistí a jsou odolné vůči skvrnám. Nábytek je velmi praktický. Díky své velikosti pojme až 8 osob.

Rozměry:
Výška: 74,6 cm
Šířka: 200 cm
Hloubka: 95 cm Tento diskontní produkt Actona Jídelní stůl A-Line bělený dub je dostupný právě zde na webu umístěný v sekci jídelní stoly. Podívejte se na jiné produkty z této kategorie ve výhodné akci! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele Actona. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Actona má k dispozici kvalitní sortiment A to je teprve začátek.

Kvalitní kousek Actona Jídelní stůl A-Line bělený dub s osvědčenou značkou Actona je k dostání v aktuální nabídce ve slevě! Zrovna teď v akci za 14 805 Kč.