Actona Jídelní kulatý stůl Tarifa mramor bílý/černá

Specifikace produktu: Moderní design Horní deska z bílého mramoru Kulatý tvar stolu Černá kovová noha Snadno se udržuje v čistotě Bude... více informací »
Actona Jídelní kulatý stůl Tarifa mramor bílý/černá
Značka: Actona
12 135 Kč
DO OBCHODU
Specifikace produktu: Moderní design Horní deska z bílého mramoru Kulatý tvar stolu Černá kovová noha Snadno se udržuje v čistotě Bude...

Specifikace produktu:

Moderní design
Horní deska z bílého mramoru
Kulatý tvar stolu
Černá kovová noha
Snadno se udržuje v čistotě
Bude fungovat v jídelně nebo v kuchyni
Jednoduchá a intuitivní montáž

Podívejte se i na další jídelní stoly ze série Tarifa.

Kuchyňský stůl Tarifa má stylovou bílou mramorovou desku upevněnou na pevné černé kovové noze. Tato kombinace vytváří mimořádně elegantní kus nábytku, který se perfektně hodí do mnoha různých interiérů.

Rozměry:
Výška: 75 cm
Šířka: 110 cm
Hloubka: 110 cm
Vysoce kvalitní produkt naleznete právě na stránkách umístěný v rubrice jídelní stoly! Vyhledejte si nové zboží z této sekce za extra cenu! To ovšem není všechno, máme toho více! Mrkněte na další skvělé produkty od dodavatele Actona. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Actona vám poskytuje top zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Hodně prodávaný produkt Actona Jídelní kulatý stůl Tarifa mramor bílý/černá od společnosti s výborným jménem Actona můžete nakoupit zrovna pořád výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 12 135 Kč.