Actona Jídelní dřevěný stůl Nagano bílý

Skandinávský stůl do jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně. Stůl Nagano má obdélníkovou desku a robustní dubové nohy. Díky své jednoduchosti a... více informací »
Actona Jídelní dřevěný stůl Nagano bílý
Značka: Actona
9 205 Kč
DO OBCHODU
Skandinávský stůl do jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně. Stůl Nagano má obdélníkovou desku a robustní dubové nohy. Díky své jednoduchosti a...

Skandinávský stůl do jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně.
Stůl Nagano má obdélníkovou desku a robustní dubové nohy. Díky své jednoduchosti a univerzální struktuře bude perfektní ve společnosti módních a designových doplňků. Dřevěný stůl Nagano byl navržen tak, aby se vešel do menšího prostoru.

Specifikace:
Výška: 75,5 cm
Šířka: 150 cm
Hloubka: 80 cm
Materiál nohou: dřevo
Materiál desky: MDF Tento kvalitní a levný produkt je k dostání jednoduše na našich stránkách v rubrice jídelní stoly. Nyní najdete ještě ostatní výrobky z naší rubriky za extra cenu! To ovšem není vše, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele Actona. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Často hledaný výrobek Actona Jídelní dřevěný stůl Nagano bílý od přední společnosti Actona jednoduše můžete pořídit tady a teď za báječnou cenu. Aktuálně v akci od 9 205 Kč.