Actona Jídelní čtvercový stůl Wilma divoký dub/černý

Specifikace produktu: Moderní styl Jednoduchá, minimalistická forma Čtvercová deska stolu z melaminové desky Černé kovové nohy Snadno se... více informací »
Actona Jídelní čtvercový stůl Wilma divoký dub/černý
Značka: Actona
2 615 Kč
DO OBCHODU
Specifikace produktu: Moderní styl Jednoduchá, minimalistická forma Čtvercová deska stolu z melaminové desky Černé kovové nohy Snadno se...

Specifikace produktu:

Moderní styl
Jednoduchá, minimalistická forma
Čtvercová deska stolu z melaminové desky
Černé kovové nohy
Snadno se udržuje v čistotě
Odolná a stabilní struktura

Podívejte se i na další jídelní stoly ze série Wilma.

Jídelní stůl Wilma je představitelem moderního stylu, ale díky svému jednoduchému, mírně strohému designu se skvěle hodí i do podkrovních interiérů. Stůl Wilma je vyroben z odolných materiálů – melaminové desky a kovu. Díky těmto materiálům je výrobek vysoce odolný proti poškození. Navíc se snadno udržuje v čistotě, takže jeho údržba nezabere příliš mnoho času.

Rozměry:
Výška: 75 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 80 cm Oblíbený produkt lze zakoupit také tu na našem webu v kategorii jídelní stoly. Najděte si parádní produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele Actona. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Actona vám může nabídnout skvělé produkty. Nakupujte výhoděn u nás.

Designový výrobek Actona Jídelní čtvercový stůl Wilma divoký dub/černý od značky s tradicí a dobrou pověstí Actona je k získání tady ve výprodejové akci. Nyní lze objednat jen za 2 615 Kč.