Actona Botník Seaford 2 dub

Specifikace produktu: Industriální styl Botník má 3 police K dispozici je také verze se 2 policemi Konstrukce z dýhované dřevotřísky Kovový... více informací »
Actona Botník Seaford 2 dub
Značka: Actona
2 005 Kč
DO OBCHODU
Specifikace produktu: Industriální styl Botník má 3 police K dispozici je také verze se 2 policemi Konstrukce z dýhované dřevotřísky Kovový...

Specifikace produktu:

Industriální styl
Botník má 3 police
K dispozici je také verze se 2 policemi
Konstrukce z dýhované dřevotřísky
Kovový rám
Jednoduchá, originální forma
Intuitivní montáž

Podívejte se i na další výrobky ze série Seaford.

Botník Seaford má vysokou funkčnost v jednoduché formě. Botník byl navržen tak, aby vám usnadnil organizaci v hale a zároveň poskytl pohodlí při přezouvání. Horní část slouží jako sedadlo a kovové tyče rámu poskytují prostor pro uložení obuvi. Díky kombinaci teplých barev a studeného kovu je botník Seaford ideální do industriálních interiérů.

Rozměry:
Výška: 50 cm
Šířka: 77 cm
Hloubka: 35 cm
Tento diskontní kus Actona Botník Seaford 2 dub můžete nakoupit bez problémů u nás v populární sekci botníky. Nyní můžete získat další výrobky z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele Actona. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Actona Botník Seaford 2 dub od kvalitního výrobce Actona je k získání na našich stránkách teď ve výprodejové akci. Nyní za 2 005 Kč.