Actona Botník Asyr bílý

Specifikace produktu: Moderní jednoduchost Univerzální bílé a přírodní dřevo Vyrobeno z MDF desky Nohy z dubového dřeva Tři praktické... více informací »
Actona Botník Asyr bílý
Značka: Actona
5 105 Kč
DO OBCHODU
Specifikace produktu: Moderní jednoduchost Univerzální bílé a přírodní dřevo Vyrobeno z MDF desky Nohy z dubového dřeva Tři praktické...

Specifikace produktu:

Moderní jednoduchost
Univerzální bílé a přírodní dřevo
Vyrobeno z MDF desky
Nohy z dubového dřeva
Tři praktické zásuvky
Minimální forma v elegantní verzi

Botník Asyr je kombinací funkčnosti a praktičnosti ve skandinávském designu. Botník je udržován v univerzální bílé barvě, kterou doplňuje přirozený odstín nohou. To vnese do interiéru útulnou atmosféru, ale také umožní mnoho možností uspořádání. Produkt je vyroben z MDF desky a jeho nohy jsou vyrobeny z dubového dřeva. Má tři praktické zásuvky, díky nimž budou mít boty ve vaší hale své místo a vy o ně nebudete muset zakopávat.

Rozměry produktu:

Výška
133,5 cm

Šířka
47 cm

Hloubka
30 cm Hodně oblíbený produkt Actona Botník Asyr bílý můžete získat teď tu na stránkách zařazený v sekci botníky! Pořiďte si jiné produkty z této populární sekce za výhodné peníze!

Ve slevě tento kousek Actona Botník Asyr bílý od společnosti s výborným jménem Actona snadno můžete najít v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu. Momentálně k dispozici za 5 105 Kč.