4Home Záclona Twigs, 200 x 250 cm

Vzor větviček s drobnými lístky se může stát velmi pěkným vzorem a to na zácloně Twigs, která se stane nedílnou součástí každého... více informací »
4Home Záclona Twigs
Značka: 4Home
299 Kč
DO OBCHODU
Vzor větviček s drobnými lístky se může stát velmi pěkným vzorem a to na zácloně Twigs, která se stane nedílnou součástí každého...

Vzor větviček s drobnými lístky se může stát velmi pěkným vzorem a to na zácloně Twigs, která se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí.
Výjimečný kousek 4Home Záclona Twigs, 200 x 250 jde sehnat právě nyní tady na našem webu ve známé rubrice závěsy! Získejte akční produkty z naší sekce za nejlepší ceny! Výrobce 4Home pro své zákazníky poskytuje prvotřídní zboží Nabídka platí do vyprodání zásob!

Hodně prodávaný výrobek 4Home Záclona Twigs, 200 x 250 cm od dodavatele se skvělou pověstí 4Home snadno najdete bezpečně online pořád výhodně! Ceny od 299 Kč.