4Home Ručník Bamboo Premium růžová, 30 x 50 cm, sada 2 ks

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnými ručníky z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových... více informací »
4Home Ručník Bamboo Premium růžová
Značka: 4Home
199 Kč
DO OBCHODU
Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnými ručníky z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových...

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnými ručníky z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je materiál nejen velmi šetrný k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií. Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje ručníku vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.S kvalitním ručníkem Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky elegantní neutrální barvě a stylové borduře skvěle doladíte a oživíte svou koupelnu.  Ručník je díky svým jedinečným vlastnostem vhodný i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky. Tento exkluzivní produkt máte možnost nakoupit v pohodě tady na stránkách v populární rubrice ručníky! Nyní si můžete pořídit parádní kousky ve zmíněné sekci za super cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také více produktů od značky 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční a ve slevě kousek 4Home Ručník Bamboo Premium růžová, 30 x 50 cm, sada 2 ks s osvědčenou značkou 4Home máte možnost nakoupit tady a teď extra se slevou! Aktuálně v akci od 199 Kč.