4Home Ručník Bamboo Premium bílá

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken... více informací »
4Home Ručník Bamboo Premium bílá
Značka: 4Home
139 Kč
DO OBCHODU
Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken...

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemným ručníkem z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je ručník nejen velmi šetrný k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií. Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje ručníku vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.S kvalitním ručníkem Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky elegantní neutrální barvě a stylové borduře skvěle doladíte svou koupelnu. Ručník je díky svým jedinečným vlastnostem vhodný i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky.
Zajímavý produkt 4Home Ručník Bamboo Premium jde sehnat již dnes tady na našich stránkách v populární sekci ručníky! Nyní získáte akční produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky 4Home. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka 4Home svým zákazníkům dodává vynikající produkty.

Super kousek 4Home Ručník Bamboo Premium bílá od společnosti s úžasnou pověstí 4Home jde získat aktuálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte od 139 Kč.