4Home Prostěradlo beránek krémová, 180 x 200 cm

Jedině s heboučkým beránkovým prostěradlem v krémové barvě budete v pohodlí a teploučku i v třeskutých mrazech. Prostěradlo vyrobené z toho... více informací »
4Home Prostěradlo beránek krémová
Značka: 4Home
399 Kč
DO OBCHODU
Jedině s heboučkým beránkovým prostěradlem v krémové barvě budete v pohodlí a teploučku i v třeskutých mrazech. Prostěradlo vyrobené z toho...

Jedině s heboučkým beránkovým prostěradlem v krémové barvě budete v pohodlí a teploučku i v třeskutých mrazech. Prostěradlo vyrobené z toho nejjemnějšího mikrovlákna je velice hebké a měkoučké, proto zpříjemní vaše usínání každý den a bezpečně vás zahřeje. Prostěradlo je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku a alergiky, takže si ho zamiluje opravdu každý. Výhodou je všitá guma po celém obvodu, která zaručí pohodlné uchycení na matraci.I ti největší zmrzlíci roztají!Vhodné na matrace o maximální výšce 25 cm.
Vynikající produkt 4Home Prostěradlo beránek krémová, 180 lze zakoupit právě nyní na webu umístěný v rubrice prostěradla! Najděte si ještě podobné kusy z naší sekce za super ceny!

Hodně prodávaný produkt 4Home Prostěradlo beránek krémová, 180 x 200 cm od skvělého výrobce 4Home pohodlně získáte online za výborné peníze. Právě nyní za 399 Kč.