4Home Povlak na Relaxační polštář Náhradní manžel Galaxy černobílá, 55 x 180 cm

Dolaďte svou ložnici krásným povlakem na relaxační polštář Náhradní manžel. Tradiční spojení černobílé barevnosti a čistých linií dodá... více informací »
4Home Povlak na Relaxační polštář Náhradní manžel Galaxy černobílá
Značka: 4Home
199 Kč
DO OBCHODU
Dolaďte svou ložnici krásným povlakem na relaxační polštář Náhradní manžel. Tradiční spojení černobílé barevnosti a čistých linií dodá...

Dolaďte svou ložnici krásným povlakem na relaxační polštář Náhradní manžel. Tradiční spojení černobílé barevnosti a čistých linií dodá vaší ložnici moderní a poutavý styl. Povlak je oboustranný – z jedné strany klasické jemné proužky, z druhé jednoduchý geometrický vzor ve tvaru trojúhelníků. Je vyrobený z příjemné a pohodlné 100% bavlny a má zapínání na zip.Povlak je určen pro polštář Náhradní manžel, který po kliknutí naleznete zde.
Tento zlevněný produkt lze nakoupit aktuálně u nás umístěný v sekci ložní povlečení. Získejte jiné produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu.

Tento vynikající kousek 4Home Povlak na Relaxační polštář Náhradní manžel Galaxy černobílá, 55 x 180 cm od výrobce se zárukou kvality 4Home jednoduše naleznete ještě dnes za výborné peníze! V akci za cenu 199 Kč.