4Home Povlak na Relaxační polštář Náhradní manžel Dandelion

Dolaďte svou ložnici krásným povlakem na relaxační polštář Náhradní manžel. Jemný černý vzor pampeliškového chmýří na kontrastním... více informací »
4Home Povlak na Relaxační polštář Náhradní manžel Dandelion
Značka: 4Home
299 Kč
DO OBCHODU
Dolaďte svou ložnici krásným povlakem na relaxační polštář Náhradní manžel. Jemný černý vzor pampeliškového chmýří na kontrastním...

Dolaďte svou ložnici krásným povlakem na relaxační polštář Náhradní manžel. Jemný černý vzor pampeliškového chmýří na kontrastním bílém podkladu je skvělou volbou pro všechny, kteří dávají přednost jednoduchému, ale originálnímu designu. Povlak je z příjemné a pohodlné 100% bavlny a má zapínání na zip.Povlak je určen pro polštář Náhradní manžel, který po kliknutí naleznete zde. Hodně oblíbený produkt 4Home Povlak na Relaxační polštář Náhradní manžel Dandelion jde nakoupit bezprostředně tu na našich stránkách v populární kategorii ložní povlečení! Nyní můžete získat jiné produkty z této kategorie za super peníze! Populární značka 4Home prodává skvělé zboží. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další vybrané kousky od dodavatele 4Home. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek 4Home Povlak na Relaxační polštář Náhradní manžel Dandelion od top výrobce 4Home lze pořídit právě nyní se slevou! Momentálně k dispozici za 299 Kč.