4Home Napínací potah na sedák na židli Comfort Plus Geometry, 40 – 50 cm, sada 2 ks

Ochraňte své židle a dopřejte jim nový elegantní design s napínacími potahy Comfort Plus. Potah v decentní světle šedé barvě s geometrickým... více informací »
4Home Napínací potah na sedák na židli Comfort Plus Geometry
Značka: 4Home
299 Kč
DO OBCHODU
Ochraňte své židle a dopřejte jim nový elegantní design s napínacími potahy Comfort Plus. Potah v decentní světle šedé barvě s geometrickým...

Ochraňte své židle a dopřejte jim nový elegantní design s napínacími potahy Comfort Plus. Potah v decentní světle šedé barvě s geometrickým vzorem v mžiku promění vaše židle v úplně nový kousek nábytku. Pomůže oživit starý nábytek a schovat tak případné nedostatky i opotřebení, ale zároveň ho chrání před špínou a poškozením, což oceníte i v případě, že máte židle úplně nové. Díky kvalitnímu materiálu s vysokým podílem bavlny je potah velmi příjemný na dotek a zároveň odolný proti opotřebení i snadný na povlékání. Je dobře roztažitelný všemi směry, takže se snadno přizpůsobí, skvěle padne a usnadní vám práci při manipulaci.
Tento exkluzivní produkt 4Home Napínací potah na sedák na židli Comfort Plus Geometry, 40 – 50 cm, sada 2 ks naleznete přímo tady a teď na našem webu v rubrice bytové doplňky a dekorace. Nyní můžete najít ještě jiné zboží z naší kategorie za nejlepší ceny.

Vysoce kvalitní výrobek 4Home Napínací potah na sedák na židli Comfort Plus Geometry, 40 - 50 cm, sada 2 ks od kvalitní společnosti 4Home získáte právě nyní na našich stránkách za akční cenu. Za bezkonkureční cenu 299 Kč.