4Home froté prostěradlo černá, 140 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a... více informací »
4Home froté prostěradlo černá
Značka: 4Home
229 Kč
DO OBCHODU
Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a...

Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a pružností, proto ho doporučujeme do chladnějších dnů. Výhodou je i snadná údržba, nemusí se žehlit. Prostěradlo je opatřeno gumou všitou v tunýlku.
Vysoce kvalitní výrobek 4Home froté prostěradlo černá, 140 x 200 cm dostanete lehce tu na našich stránkách v sekci prostěradla! Získejte další produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další produkty značky 4Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel 4Home dlouhodobě dodává kvalitní zboží.

Výjimečný produkt 4Home froté prostěradlo černá, 140 x 200 cm od populárního výrobce 4Home dostanete na našich stránkách v bezva akci! Nyní pořídíte jen za 229 Kč.