4Home froté prostěradlo béžová, 140 x 200 cm

Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a... více informací »
4Home froté prostěradlo béžová
Značka: 4Home
289 Kč
DO OBCHODU
Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a...

Vyberte si to správné prostěradlo pro naprosté pohodlí a dokonalý komfort při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a pružností, proto ho doporučujeme do chladnějších dnů. Výhodou je i snadná údržba, nemusí se žehlit. Prostěradlo je opatřeno gumou všitou v tunýlku. Exkluzivní produkt lze sehnat přímo tady u nás zařazený v rubrice prostěradla! Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty ve zmíněné sekci ve výprodejové akci! Tento vyjímečný výrobce 4Home poskytuje prvotřídní výrobky. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další zboží od dodavatele 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek 4Home froté prostěradlo béžová, 140 x 200 cm od společnosti s úžasnou pověstí 4Home jde získat tady a teď téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 289 Kč.