4Home Bamboo Premium ručník růžová, 50 x 100 cm, sada 2 ks

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnými ručníky z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken... více informací »
4Home Bamboo Premium ručník růžová
Značka: 4Home
199 Kč
DO OBCHODU
Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnými ručníky z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken...

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnými ručníky z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je materiál nejen velmi šetrný k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií. Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje ručníku vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den.S kvalitním ručníkem Bamboo Premium dopřejete své pokožce po koupeli tu nejlepší péči. Navíc díky elegantní růžové barvě a stylové borduře skvěle doladíte a oživíte svou koupelnu.  Ručník je díky svým jedinečným vlastnostem vhodný i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky.
Velmi oblíbený kus 4Home Bamboo Premium ručník růžová, 50 můžete koupit nyní na našem webu umístěný v kategorii ručníky. Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží z naší kategorie za příznivou cenu! U nás vám nabízíme více, u nás najdete další kousky značky 4Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce 4Home vás obohatí o skvělé výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento velmi žádaný výrobek 4Home Bamboo Premium ručník růžová, 50 x 100 cm, sada 2 ks od výrobce s mnohaletou tradicí 4Home jednoduše můžete sehnat tady za rozumné peníze. Teď za akční cenu 199 Kč.