www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

3kraft Moderní knihovna Molly dub přírodní

Tento žádaný kus 3kraft Moderní knihovna Molly dub přírodní pocházející od značky 3kraft máte možnost nakoupit momentálně na našich stránkách za příznivou cenu! Nyní můžete mít za 1 405 Kč.
EAN: 8680812133343
3kraft Moderní knihovna Molly dub přírodní
Ověřit dostupnost
Značka: 3kraft
1 405

Představte si, jak by váš domov oživila moderní knihovna Molly v barvě antracitu. Jak byste se cítili, kdybyste mohli přetvořit svůj obývací pokoj, jídelnu nebo kuchyni pouze jediným stylovým kouskem nábytku?

S nadčasovým designem spojujícím moderní a retro prvky získáte nejen funkční úložný prostor, ale také vizuálně působivý doplněk pro každý kout vašeho domova.

Vytvořte si vlastní designový prvek a přizpůsobte knihovnu svým potřebám. Knihovna má tři police ideální k úschově knih, dekorací nebo úložných košíků. Prostřední police má oddělovací přepážku, která přídává knihovně na originalitě, ale zároveň tvoří dodatečný prostor pro menší dekorace.

Vrchní část knihovny je perfetkní k výstavě vašich květin nebo poslouží jako odkládací plocha. Vysoce kvalitní dřevotříska pokryta melaminovou vrstvou zajistí odolnost knihovny a vy si ji tak budete užívat dlouhá léta.

Líbí se vám tento design? Nabízíme knihovnu i v dalších rozměrech v tomto odstínu. Například knihovnu Molly No.4, nebo knihovnu Molly No.3.

Specifikace produktu:

Moderní design
Nadčasový kousek
Snadná montáž a údržba
Kvalitní materiál