www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

3kraft Moderní knihovna Manco Separator dub přírodní

Tento diskontní produkt 3kraft Moderní knihovna Manco Separator dub přírodní od skvělého a známého výrobce 3kraft můžete dostat teď za nejnižší cenu! Výhodně za 2 945 Kč.
EAN: 8680812184949
3kraft Moderní knihovna Manco Separator dub přírodní
Ověřit dostupnost
Značka: 3kraft
2 945

Představujeme vám moderní knihovnu Manco Separator v dubu přírodním – je to více než jen úložný prostor. Otevřete dveře k nové úrovni elegance s tímto kouskem. Všestranný policový systém není pouze místem pro vaše knihy, ale stává se prostředkem pro vyprávění příběhu vašeho domova.

S jejím jedinečným asymetrickým designem a rozměry 122 x 26 x 188 cm nabízí nejen dostatek úložného prostoru na 5 patrech a 18 otevřených přihrádkách, ale také dodává sofistikovanost a moderní estetiku do každé místnosti.

S dodaným montážním průvodcem a instalačním nástrojem se budete těšit na snadnou a příjemnou montáž. Navíc zádržné zařízení proti převrácení zajišťuje bezpečnost a stabilitu.

Vyrobeno z vysoce kvalitní dřevotřísky 18 mm s ochrannou melaminovou povrchovou úpravou, tato knihovna nejen vypadá skvěle, ale je i snadná na údržbu a čištění. Dodejte svému domovu nebo kanceláři nádech elegance s touto jedinečně navrženou volně stojící knihovnou.

Specifikace produktu:

Moderní design
Snadná montáž a údržba
Kvalitní materiál